Užduoti klausimą

Elektronika

žalias Klausimas subkategorijoje "Virtuvės technika". Atsitiktinis klausimas »»

Klausimas
Algis
Avataras

Ka reiskia saldytuvuose "no frost" technologija?


Ačiū.
Atsakyti

    Prieš 623 savaites

Atsakymai:

Atsakymų: 2

avataras
NarysA&B (prieš 623 savaites) Cituoti Cituoti
Keletas citatų atsakančių į klausimą:

Kai kuriuose šaldytuvuose įdiegta ir naujovė – „No Frost“ sistema. „Dėl šios technologijos maistas gali būti saugomas bet kurioje šaldytuvo vietoje, o vaisiai ir daržovės ilgiau išlieka švieži. Šaldiklyje maisto pakuotės nesukimba, nesusidaro ledas, nesidaugina bakterijos“, – pasakojo G.Kornikaitė.

Jos teigimu, „Frost Free“ arba „No Frost“ sistemos montuojamos ant galinės sienelės, kur kondensuojasi drėgmė. „Šaldytuvas kuriam laikui automatiškai išsijungia, sienelė atitirpsta ir vanduo nuvarva žemyn, po to susikaupia inde po kondensatoriumi ir iš ten išgaruoja arba nuteka į padėklą po šaldytuvu“, – sako G.Kornikaitė.


„Ogminos“ atstovas R.Rankelė priminė, jei šaldytuve yra „No Frost“ sistema, šis energijos suvartos daugiau, nei tokios sistemos neturintis šaldytuvas.


„Elektromarkt“ atstovas T.Svilas tvirtino, jog jei perkamas šaldytuvas be papildomų įrenginių, jo triukšmingumas neturėtų viršyti 39 decibelų. Jei gaminys turi papildomų įrenginių, pavyzdžiui, „No Frost“ sistemą, geriau rinktis ne didesnį kaip 41 decibelo triukšmą skleidžiantį pirkinį.


Blogas 0 0 Geras
avataras
Vonia3000 (prieš 620 savaites) Cituoti Cituoti
no-frost - tai nauja technologija, kuri neleidzia saldytuve iki ledo uzsalti maisto produktams. Tai galima vaisius ir mesa laikyti kartu. Taip pat no-frost yra ir antibakterine medziaga smile
Blogas 0 3+ Geras