Užduoti klausimą

Pramogos / Laisvalaikis

žalias Klausimas subkategorijoje "Filmai". Atsitiktinis klausimas »»

Klausimas
Andrius
Avataras

Gal kas zino filmo pavadinima?


Tiksliai neaprasysiu filmo scenarijaus, bet zinau, kad filmas apie grupe paaugliu, kurie buvo susibure i kazkokia komanda. Vazinejo dviraciais, kaip baikeriai - motociklais. Zaide futbola. Dar jie tame filme statesi kazkokia sporto aikstele.
Filmas arba vokiskas arba austriskas.
Suprantu, kad beveik nieko nenurodziau, bet gal but kazkam kilo mintis, kas tai per filmas. Buciau labai dekingas uz pagalba  smile
Atsakyti

    Prieš 589 savaites

Atsakymai:

Atsakymų: 1

avataras
Brandon (prieš 246 savaites) Cituoti Cituoti
De   bijoti tirkai nereikėtų, tiesiog turėtum žinoti, ko gali laukti   šiaip nėra ten taip baisu, tik paskutiniu metu mažai malonumo. O beje, anksčiau būdavo turnyrai skirti  naujokams , kur aiškindavo papildomas gyvo pokerio taisykles, atlaidžiau žiūrėdavo į klaidas ir pan. Tačiau dabar net nežinau, ar tokių turnrų vis dar yra  forever   gyvas pokeris lyginant su online pokerio LABAI retai bus pelningas. Tai labiau laiko leidimo būdas, hobis, malonumas, kitoks įdomumas, nes gyvai žaidi su statistikom arba be jų, o čia oponentus matai gyvai   todėl nelyginčiau jų dviejų bent jau pagal finansinį principą. Tačiau iš esmės, esu linkęs su tavim sutikti dėl struktūrų. Nors užsienyje už 100 eurų normalios struktūros turnyrų dar reikia gerokai paieškoti..
Blogas 0 0 Geras